O nás

915A3959 kompre

Urologická ambulance BonUron s. r. o. je součástí sítě poskytovatelů zdravotních služeb v oboru urologie na území města Ostravy se zaměřením na komplexní ambulantní diagnostiku a terapii urologických onemocnění ledvin a vývodných močových cest u mužů a žen a na uroonkologii. V rámci andrologické poradny se zaměřujeme na onemocnění mužských pohlavních orgánů včetně sexuálních dysfunkcí, léčbu mužské neplodnosti a mužského klimakteria.

Ambulance má smlouvu se všemi zdravotními pojišťovnami. Spolupracuje se všemi urologickými pracovišti v Ostravě i mimo ni, s dětskou urologií v Ostravě-Porubě, s vybranými gynekologickými ambulancemi a s IVF centry.

Provoz ambulance byl zahájen 1. ledna 2004 v prostorách polikliniky Modrý Pavilon ve Slezské Ostravě. Odborným garantem provozu je MUDr. Petr Albín, člen České urologické společnosti J. E. Purkyně, člen České lékařské společnosti J. E. Purkyně, člen Evropské urologické asociace a držitel Diplomu celoživotního vzdělávání lékařů. Od roku 2019 se ambulance nachází v paláci Elektra v centru Ostravy.

V ambulanci dále pracuje  MUDr. Radek Paus Sýkora (urologická ambulance a urodynamika) zaměstnanec Urologické kliniky ve FNO, MUDr. Jakub Szewczyk (andrologická poradna) zaměstnanec nemocnice AGEL Třinec-Podlesí a Urologické kliniky ve FNO, MUDr. Tereza Konečná (urologická ambulance a uroonkologická poradna) zaměstnankyně Urologické kliniky ve FNO, MUDr. Matěj Jendřejek (urologická ambulance) zaměstnanec  Urologické kliniky ve FNO a chirurgyně MUDr. Zuzana Vávrová (odstraňování drobných kožních lézí) zaměstnankyně Nemocnice Agel Ostrava-Vítkovice. Lékařský zástup zajišťuje MUDr. Natálie Pausová.

Sesterskou práci zajišťuje vrchní sestra Mgr. Lucie Wilczková, dále pak Bc. Lenka Nanková a Mgr. Andrea Kolmášová. Zástup – Emílie Kačorová.

Nabízíme také služby v oblasti celostní medicíny, a to přístrojem BICOM (Mgr. Kristýna Hrušková, Mgr. Lucie Wilczková). Více informací o této metodě naleznete v sekci  Biorezonance.

Přejít nahoru